Připravte si krmítka, začínáme přikrmovat. A máme pro vás dárek

08.11.2021

Milí příznivci krmítek,
máme pro vás skvělou zprávu! Sezóna přikrmování právě začíná. Možná už víte, kde sehnat krmítko, jak by mělo vypadat a čím ho nejlépe zásobit. Určitě nám všem ale neuškodí malé opakování. 


Jaké krmítko vybrat a kde jej pořídit, co do krmítka nasypat a jak si zábavně vypilovat znalosti ptáků, abychom je během prvního lednového víkendu mohli posčítat... K tomu přidáme pozvánku na webinář o dravcích v zimě a také jeden předvánoční dárek. Pojďme na to! Listopad je ideální doba na přípravu krmítka. Máte své oblíbené? Nebo teprve krmítko sháníte? Krmítek je na trhu celá řada. Jaké si vyberete, záleží jen na vašem vkusu a potřebách. Oblíbená jsou krmítka typu domeček, praktická jsou ty se zásobníkem, tubusová krmítka jsou zase hygienická, protože ptáci se na nich neshromažďují a tolik je neznečišťují. Krmítko musí být vždy pro ptáky bezpečné, na klidném a přehledném místě minimálně 1,5 metru nad zemí. Společně s českou rodinnou firmou z Vysočiny Plastia jsme vyvinuli nové krmítko Robin, které je lehké a pro ptáky bezpečné, protože je snadno omyvatelné a ptáci se na něm nemůžou moc natěsno potkávat a předávat si choroby. Navíc je variabilní - v jednom balení dostanete zásobník jak na semínka, tak na tukové koule

Plastia má radost, že tolik lidí přikrmuje, pozoruje a sčítá ptáky na krmítku a rozhodla se vám dát předvánoční či lépe řečeno předsčítací dárek - 20% slevu platnou pouze na e-shopu plastia.eu a to v období od 1. 11. 2021 do 9. 1. 2022. Slevu můžete využít nejen na krmítka, ale na celý sortiment e-shopu Plastie. Stačí zadat kód: KANELESNI (což je jméno letošního Ptáka roku). 

Autor: ČSO, FOTO: plastia.eu