Prodloužení uzávěrky soutěže "MŮJ SOUSED NETOPÝR"

29.10.2020

Milé děti,

velice Vám děkujeme za zapojení do výtvarné soutěže "Můj soused netopýr" a také děkujeme i školám, které poslaly Vaše obrázky do soutěže. 

Jelikož teď prožíváme těžkou dobu a ani nemáme možnost jak Vás ocenit, kvůli omezením které nás postihly, prodlužujeme termín odevzdání obrázků do pátku 18.12.2020 než budou Vánoce a každý v nich najde, věřím, svůj klid a pohodu. Také pevně věříme, že se situace uklidní a budeme Vás moci po skončení omezení s radostí odměnit osobně. I nadále tak můžete malovat, tvořit a vyrábět s úsměvem své výtvarné práce na téma ochrany netopýrů. Za každý obrázek jsme vděční a dělá nám velkou radost. Všechny obrázky jsme vyfocené poslali i na centrálu České společnosti na ochranu netopýrů do Prahy, kteří mají také z prací ohromnou radost a cení si toho. Rádi by je vystavili v galerii na Kampě, ale situace je taková, jaká je. 

Milé děti....tvořte, malujte i v těchto těžkých časech a kdykoliv nám další obrázky můžete poslat či doručit na adresu: Michal Šulgan, Na Drahách 1200, 75661 Rožnov pod Radhoštěm.

S láskou k přírodě...

Michal Šulgan

předseda ZO ČSOP RADHOŠŤ, člen ČESON, lektor EVVO